Odor Control Viribus

 

Maszyna antyodorowa Odor Control Viribus

Maszyna VIRIBUS przeznaczona jest do pracy w sektorze gospodarki wodnej i gospodarki odpadami, pozwala na efektywne zwalczanie odorów. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technicznym, umożliwia rozprowadzanie preparatów wiążących cząsteczki odorogenne, jak i mikroorganizmów.

Maszyny serii VIRIBUS są skonstruowane w sposób pozwalający na szybkie reagowanie na uciążliwości odorowe i dają możliwość:

  • zastosowania preparatu, który w danych warunkach pogodowych i przy danym rodzaju odorów jest najskuteczniejszy (dezodoryzacja mokra, dezodoryzacja sucha,mikroorganizmy),
  • zastosowania maszyny w zamkniętych kubaturach jak i otwartej przestrzeni,
  • zastosowania maszyny w miejscu zakładu, w którym pojawia się konieczność dezodoryzacji (urządzenie mobilne),
  • stworzenia bariery antyodorowej dzięki ukierunkowanemu wentylatorem silnemu strumieniowi mgły – zasięg do 250 metrów bieżących,
  • programowania czasu pracy maszyny, aby dezodoryzacja była najbardziej efektywną i odbywała się bez nadzoru personelu,
  • zależnie od wersji – sterowanie telefonem, automatyczne dozowanie środka dezodoryzującego, zmiana kąta nachylenia czaszy mgławiącej.

Dodatkowym atutem maszyny VIRIBUS jest wszechstronność. Dzięki zastosowanej technologii, niezależnie od wersji może także służyć do walki z wirusami, bakteriami i grzybami w kubaturach od 1000m3  do 10.000 m3. Preparat biobójczy podawany do otoczenia w postaci mgły o średniej wielkości kropli 5-10 μm, charakteryzuje się dużą lotnością, długo cyrkuluje i unosi się w powietrzu działając na czynnik patogenny przez dłuższy czas. Sposób aplikacji bardzo efektywny w działaniu. Przeprowadzanie zabiegów dezynfekcji środkami patogenobójczymi dopuszczonymi do stosowania na terenie RP w postaci zamgławiania.